home  >  zakázková výroba

zakázková výroba

Předností zakázkové výroby je možnost přizpůsobit se plně přání zákazníka. Líbí se Vám sedací souprava, ale nemáte na ni dostatek místa? Máte rádi měkčí sezení? Chcete mít širší područky, delší podnožník nebo jiné nožičky? Chcete mít ve stejném stylu sedací soupravu, křeslo i taburet? Pro nás není problém vyrobit Vám nábytek přesně na míru. Vy si určíte tvar, rozměry i tuhost sedákových a opěrákových polštářů.

Každý kus z naší dílny je originál. Naši truhláři a čalouníci odvádějí poctivou práci s důrazem na preciznost a kvalitu zpracování. Používáme pouze prověřené, kvalitní materiály.

Na naše výrobky poskytujeme záruku 5 let.

Máte doma prosezenou pohovku a je Vám líto ji vyměnit za novou? Stačí si u nás vybrat nový potah a my se postaráme o přečalounění i výměnu vnitřních materiálů.

Provádíme i očalounění nejrůznějších prvků – obklady stěn, interiéry lodí, protihlukové stěny, paravany nebo boxy.

Nabízíme širokou škálu potahových látek a kůží, které máme vyzkoušené a můžeme je doporučit i do veřejných prostor jako jsou kavárny, restaurace nebo hotely. Většina z nich se velmi snadno udržuje,  je opatřena nešpinivou úpravou a mají vysokou odolnost oděru.

Sedací nábytek tvoří dominantu Vašeho pokoje, proto při jeho výběru nedělejte kompromisy. Vsaďte na kvalitní materiály - pevná, stabilní kostra, studené pěny namísto levnějších molitanů a odolné potahové látky nebo kůže. Jen tak Vám bude nový nábytek dělat radost spoustu dalších let!

zakázková výroba

Co od nás můžete očekávat?

  • individuální přístup
  • preciznost zpracování, důraz na detail
  • kvalitní vnitřní a potahové materiály
  • poskytujeme záruku 5 let
  • česká výroba

* povinné položky  
Jméno a příjmení: *
Telefon:
E-mail: *
Dotaz: *
Přiložit soubor:
(vlastní návrhy, půdorysné řešení, apod.)
Prosím opište kód:       *