home  >  o nás

o nás

Společnost LIVELO se zabývá zakázkovou výrobou čalouněného nábytku pro bytové interiéry, kanceláře, prodejny, hotely, restaurace a jiné veřejné prostory. Naší hlavní ideou je vyrábět originální nábytek s důrazem na kvalitu zpracování a pohodlí. Společně s vaší představou vytváříme dominantní prvek do vašeho interiéru.

Jsme ryze česká firma, naše výroba se nachází v obci Jíkev na Nymbursku. Spolupracujeme s řadou předních českých designérů. Naše produkty si můžete prohlédnout a vyzkoušet v showroomu na Koněvové 16, Praha 3 Žižkov nebo u našich klientů.

Máme bohaté zkušenosti v oblasti výroby moderního nábytku, sledujeme aktuální trendy a poradíme si i s technologií starožitného nábytku. Zároveň s výrobou běžného sedacího nábytku provádíme kompletní renovace čalouněného nábytku včetně výměny pěn (molitanů) a dalších vnitřních materiálů a rekonstrukcí koster. Nebojíme se ani speciálních čalounických prací jako jsou např. opravy interiérů lodí, výroba akustických paravanů, boxů a čalouněné obklady stěn.

Naleznete u nás široký sortiment potahových látek od základních řad až po luxusní materiály, které uspokojí i náročného zákazníka. Většina z našich látek má nešpinivou (easy clean) nebo vodoodpudivou úpravu pro snadné čištění.

  • Dodací lhůty jsou 4-8 týdnů
  • Záruka 5 let
  • Zajišťujeme také dopravu

 

Reference našich spokojených zákazníků naleznete zde.